Zpětný pronájem nemovitosti

Zpětný pronájem nemovitosti, nebo také leasing nemovitosti je unikátním řešením, pokud vám hrozí, že můžete přijít v rámci nařízené exekuce a prováděné dražby, nebo při vyhlášení insolvence o nemovitost. S tímto řešením můžete stále užívat svou nemovitost, a přitom ji chránit před případnými věřiteli.

Odkoupíme vaši nemovitost až za 95 % hodnoty stanovené znaleckým posudkem! Z ceny vám uhradíme veškeré dluhy, které potřebujete zaplatit. Zbývající část poukážeme přímo vám. Zálohu předmětnou nemovitost poskytneme již do 24 hodin!

Nemusíte dokládat žádné příjmy, můžete mít exekuce, záznamy v bankovním i nebankovním registru a ani věk není překážkou! Dokážeme rychle vyplatit veškeré dluhy související s nemovitostí, což jsou obvykle již hrozící dražby, nařízené exekuce, zástavy, případně jakékoliv další právní vady.

Zavoláme vám

Budeme jednat s věřiteli a snížíme vaše dluhy!

Neprodleně zaplatíme veškeré vaše dluhy!

Zabráníme exekutorovi v prodeji nemovitosti.

Kdy zvolit zpětný pronájem nemovitosti?

exekuce, dražba

Vždy, pokud nechcete přijít o nemovitost!

Pokud vám hrozí, že můžete přijít v rámci nařízené exekuce a provedené dražby, nebo při vyhlášení insolvence o nemovitost, zvolte náš unikátní zpětný pronájem nemovitosti. Odkoupíme vaši nemovitost až za 95 % hodnoty stanovené znaleckým posudkem! Z ceny vám uhradíme veškeré dluhy, které potřebujete zaplatit. Zbývající část poukážeme přímo vám. Zálohu předmětnou nemovitost poskytneme již do 24 hodin!

Nemovitost vám zpětně pronajmeme na dobu až 20 let. Během této doby budete obvyklým způsobem užívat předmětnou nemovitost. Tímto získáváte čas na vylepšení vaší životní a finanční situace, na odvrácení hrozící dražby z důvodu nařízené exekuce, která by postihla vaši nemovitost.  Kdykoliv během řádného placení nájmu můžete nemovitost odkoupit zpět, za pevně stanovenou cenu. Cena zpětného odkupu je stanovena dopředu, již při převodu vlastnických práv na společnost! Vaše právo na zpětný odkup je zajištěno smlouvou. V nájmu může být zahrnuta nejen částka za užívání nemovitosti, ale také daň z nemovitosti, pojištění nemovitosti, a především záloha na budoucí kupní cenu.

Proč využít zpětný pronájem nemovitosti?

Snadný přístup k financím

Máte záznam v úvěrových registrech? Nedosáhnete na hypotéku v bance? Nemůžete doložit všechny příjmy? Jste na začátku podnikání?

Rychlé vyřízení

Vyplacení realizujeme rychle z vlastních finančních prostředků! Máme dlouholeté zkušenosti, a proto vyřešíme i případy, které jiní řešit odmítnou!

Jste v tíživé finanční situaci? Kontaktujte nás!

Volejte +420 608 606 866 nebo napište na info@tipfinance.cz.

Volejte +420 608 606 866 nebo nás kontaktujte online přes:

Základní informace

Obchodní firma: TipFinance.cz s. r. o.

Sídlo: Na Výsluní 1307, 277 11 Neratovice

Identifikační číslo: 06655645

Spisová značka: C 286363 vedená u Městského soudu v Praze

Nezávazně nás kontaktujte:

Zavoláme vám