Nebankovní úvěry

Umíme rychle vyřešit situaci tam, kde vám banka nevyšla vstříc! Poskytneme vám podnikatelský nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti, tzv. americkou hypotéku. Tím získáte čas na řešení složité životní situace, ve které se právě nacházíte.

Úroková sazba je od 8,3 % ročně s dobou splatnosti až na 20 let. Úvěr je poskytnut až do výše 80 % hodnoty stanovené znaleckým posudkem. Neúčelový úvěr můžete také využít na konsolidaci půjček, které vás v současné době zatěžují vysokými splátkami. Úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit, a tím snížíte částku, kterou celkem zaplatíte!

Výhodou našeho krátkodobého úvěru je, že nemusíte po dobu trvání platit žádné průběžné splátky! Máte možnost úvěr i s úrokem splatit až seženete refinancování, nebo až získáte peníze z prodeje své nemovitosti.

Úvěry poskytujeme jak pro fyzické osoby podnikatele, tak pro právnické osoby. Nepožadujeme prokazování příjmů, nevadí nám záznamy úvěrových registrech, případně pokud na nemovitosti k zajištění vázne exekuce, případně hrozí prodej v dražbě, nebo jste na začátku podnikání.

Spolu s vámi zhodnotíme vaši schopnost splácet, proto odpadá zbytečné papírování. U nás neplatíte žádný poplatek předem, za posouzení žádosti a zpracování úvěru!

Zavoláme vám

Férové a rychlé jednání.

Předem neplatíte žádné poplatky.

Bezplatné poradenství. Individuální posouzení.

Výhody nebankovní půjčky

 • Potřebujete nutně finance?

  nabízíme rychlý přístup k finančním prostředkům

 • Přizpůsobíme se Vašim potřebám

  vytvoření splátkového kalendáře dle vašich potřeb

 • Zaplaťte půjčku kdykoliv můžete

  možnost předčasného splacení bez jakýchkoliv poplatků

 • Nemáte na splacení?

  nabízíme možnost splácet pouze úrokovou sazbu po dobu trvání úvěru

Použití nebankovního úvěru

Ptáte se, na co se dají nebankovní úvěry použít? Naše nebankovní úvěry se dají použít na cokoliv. Uvádíme zde nejčastější důvody úvěrů, pro které jsou klienty žádány:

 • Vyplacení exekuce, dražby. Půjčíme Vám peníze, které pokryjí náklady exekuce, a v případě vašeho zájmu vás budeme zastupovat při jednání s exekutory, finančním úřadem, ČSSZ, zdravotní pojišťovnou či jinými věřiteli.
 • Oddlužení nemovitostí.Máte-li zastavenou nemovitost, pomůžeme vám rychle zástavu vyplatit. To platí také pro exekuci či dražbu. Budete-li mít zájem, budeme za vás jednat s příslušnými úřady a věřiteli.
 • Vyplácení zástavních práv. Půjčíme Vám peníze na vyplacení nevýhodných zástavních práv zapsaných na vaší nemovitosti.
 • Sloučení nevýhodných úvěrů. Pomůžeme vám sloučit drahé a nevýhodné úvěry v jeden výhodnější úvěr – tzv. konsolidace úvěrů.
 • Půjčky a úvěry na cokoliv. Poskytujeme klasické nebankovní půjčky a úvěry bez udání důvodu. Podmínkou zůstává ručení nemovitostí.

Potřebujete rychlou půjčku? Kontaktujte nás!

Volejte +420 608 606 866 nebo napište na info@tipfinance.cz.

Volejte +420 608 606 866 nebo nás kontaktujte online přes:

Základní informace

Obchodní firma: TipFinance.cz s. r. o.

Sídlo: Na Výsluní 1307, 277 11 Neratovice

Identifikační číslo: 06655645

Spisová značka: C 286363 vedená u Městského soudu v Praze

Nezávazně nás kontaktujte:

Zavoláme vám