Dražba nemovitosti není překážkou

Vzhledem k tomu, že je ve většině případů zastavení dražby nemovitosti, nutné rychlé jednání, neváhejte a kontaktujte nás na telefonu +420 608 606 866, případně odešlete vyplněný formulář a domluvíme si konzultační schůzku, která je samozřejmě pro klienta zdarma. Osobně a diskrétně přijede náš specialista a dohodne s vámi nejlepší řešení složité životní situace, ve které se právě nacházíte.

Okamžitě vyřešíme zaplacení dluhů vůči soukromým osobám, firmám, dluhy vůči státním a jiným institucím (finanční úřad, OSSZ, zdravotní pojišťovny), případně zaplatíme jakýkoliv jiný dluh, kterým je blokována nemovitost. Vyplacení realizujeme z vlastních finančních prostředků, a proto dokážeme vše vyřešit velice rychle! Tím zastavíme růst penále a úroků z prodlení! Úspěšně řešíme problémové nemovitosti, to znamená ty, kde jsou dluhy, exekuce, zástavní práva i jiné právními vady.

 

Zavoláme vám

Budeme jednat s věřiteli a snížíme vaše dluhy!

Neprodleně zaplatíme veškeré vaše dluhy!

Zabráníme exekutorovi v prodeji nemovitosti.

Kdy zvolit zpětný pronájem nemovitosti?

exekuce, dražba

Vždy, pokud nechcete přijít o nemovitost!

Pokud vám hrozí, že můžete přijít v rámci nařízené exekuce a provedené dražby, nebo při vyhlášení insolvence o nemovitost, zvolte náš unikátní zpětný pronájem nemovitosti. Odkoupíme vaši nemovitost až za 95 % hodnoty stanovené znaleckým posudkem! Z ceny vám uhradíme veškeré dluhy, které potřebujete zaplatit. Zbývající část poukážeme přímo vám. Zálohu předmětnou nemovitost poskytneme již do 24 hodin!

Nemovitost vám zpětně pronajmeme na dobu až 20 let. Během této doby budete obvyklým způsobem užívat předmětnou nemovitost. Tímto získáváte čas na vylepšení vaší životní a finanční situace, na odvrácení hrozící dražby z důvodu nařízené exekuce, která by postihla vaši nemovitost.  Kdykoliv během řádného placení nájmu můžete nemovitost odkoupit zpět, za pevně stanovenou cenu. Cena zpětného odkupu je stanovena dopředu, již při převodu vlastnických práv na společnost! Vaše právo na zpětný odkup je zajištěno smlouvou. V nájmu může být zahrnuta nejen částka za užívání nemovitosti, ale také daň z nemovitosti, pojištění nemovitosti, a především záloha na budoucí kupní cenu.

Proč využít zpětný pronájem nemovitosti?

Snadný přístup k financím

Máte záznam v úvěrových registrech? Nedosáhnete na hypotéku v bance? Nemůžete doložit všechny příjmy? Jste na začátku podnikání?

Rychlé vyřízení

Máme dlouholeté zkušenosti, a proto vyřešíme i případy, které jiní řešit odmítnou! Vyplacení realizujeme rychle z vlastních finančních prostředků!

Jste v tíživé finanční situaci? Kontaktujte nás!

Volejte +420 608 606 866 nebo napište na info@tipfinance.cz.

Volejte +420 608 606 866 nebo nás kontaktujte online přes:

Základní informace

Obchodní firma: Kairos Invest s.r.o.

Sídlo: Haštalská 795/1, Staré Město, 110 00 Praha 1

Identifikační číslo: 08723362

Spisová značka: C 324023 vedená u Městského soudu v Praze

Nezávazně nás kontaktujte:

Zavoláme vám