Zpětný pronájem nemovitosti

Zpětný pronájem nemovitosti je řešení pro klienty, kteří nechtějí přijít o svou nemovitost proto, že se dočasně dostali do složité finanční situace.

Tato metoda funguje jednoduchým způsobem – klient na základě kupní smlouvy postoupí společnosti vlastnická práva k nemovitosti. Společnost poté obratem vyplatí klientovi sjednanou kupní cenu. Z této částky jsou současně uhrazeny veškeré dluhy, které klient potřebuje vyplatit. Společnost s klientem současně uzavírá nájemní smlouvu, na základě které je klient okamžitě oprávněn užívat dále nemovitost.

Zavoláme vám

Klientovi zůstane nemovitost v užívání.

Nemovitost je vždy pojištěná.

Na listu vlastníka se neobjeví žádná další exekuce.

Kdy zvolit zpětný pronájem nemovitosti?

  • Když potřebujete větší finanční prostředky

  • Potřebujete vyplatit exekutora

  • Umořit různé nebankovní půjčky

  • Oddlužit svou nemovitost

  • Potřeujete hotovost pro investice do podnikání

Výkup a zpětný odkup nemovitosti

Vaši nemovitost odkoupíme až za 90 % tržní hodnoty a z ceny uhradíme veškeré vaše dluhy, navíc obdržíte část peněz v hotovosti. Nemovitost vám zpětně pronajmeme na dobu 1 až 5 let. Během této doby budete platit nájem ve výši 1 % měsíčně z výkupní ceny nemovitosti. Tímto způsobem získáváte čas na vylepšení vaší finanční situace, odvrácení hrozící exekuce, která by postihla vaši nemovitost a případně budete i po 4 letech vymazáni z bakovníchi nebankovních registrů.

Po uplynutí doby pronájmu (nebo kdykoliv během pronájmu) můžete nemovitost odkoupit zpět za pevně stanovenou cenu. Cena výkupu je stanovena dopředu a je stanovena tak, že vrátíte zpět peníze, které jste obdrželi jako výkupní cenu, uhradíte daň z převodu nemovitostí a sjednaný poplatek. Vaše právo na zpětný odkup je zajištěno smlouvou o smlouvě budoucí a zároveň i předkupním právem zapsaným v katastru nemovitostí.

Proč využít zpětný pronájem nemovitosti?

Snadný přístup k financím

Majitelé nemovitostí se tak snaží využít finance alokované ve vlastnictví nemovitostí do investic na svůj rozvoj nebo nové akvizice.

Rychlé vyřízení

Vše řešíme bezodkladně během několika dnů

Již jsme pomohli

Na nemovitosti bylo zapsáno několik omezení, která neumožňovala majitelům, jakkoliv s ní nakládat. Především se jednalo o exekuce, nařízená dražba na prodej a zástavní práva smluvní – zde si můžete prohlédnout LV, kterak byl exekucemi zatížen Majitele jsme zastoupili při jednání s exekutory a dalšími věřiteli a nechali vyčíslit dluhy. Následně jsme poskytli půjčku na oddlužení nemovitosti a zajistili jsme bezproblémový převod domu již bez dluhů, na nového majitele.

Před nedávnem jsem se ocitl v situace, kdy jsem nezvládal splácet své dluhy a proto jsem se obrátil na TipFinance.cz. Jejich odborníci mi pomohli a zbavili mě dluhů díky zprostředkování prodejem mé nemovitosti za odpovídající cenu.

Milan Zářecký
spokojený klient

Jste v tíživé finanční situaci? Kontaktujte nás!

Volejte +420 608 606 866 nebo napište na info@tipfinance.cz.

Volejte +420 608 606 866 nebo nás kontaktujte online přes:

Obchodní firma:

TipFinance.cz s. r. o.

Sídlo:

Na Výsluní 1307, 277 11 Neratovice

Identifikační číslo: 

06655645

Spisová značka: 

C 286363 vedená u Městského soudu v Praze

S ohledem na vytíženost, si u nás návštěvu předem telefonicky objednejte.

Přečtěte si naše Všeobecné obchodní podmínky a podmínky Ochrany osobních údajů.

Nezávazně nás kontaktujte:

Tady bude nějaký obsah:

Zavoláme vám