Výkup nemovitostí

Vykupujeme především zadlužené nemovitosti a to za 100% jejich tržní ceny!

Naše společnost se také zaměřuje na výkup nemovitostí. Vykupujeme nemovitosti jako jsou byty, rodinné domy, pozemky v celé České republice. Dokážeme rychle vyplatit veškeré dluhy související s nemovitostí, což jsou exekuce, zástavy i dluhy na nájmu. Našim klientům nabízíme jako jediní 100 % ceny obvyklé – tržní, stanovené znaleckým posudkem. Neváhejte se proto na nás obrátit.

Tato služba je určena především těm, kteří se ocitli v tíživé situaci a nemají možnost čekat několik týdnů na zprostředkování prodeje své nemovitosti.

Zavoláme vám

Proč právě TipFinance?

  • Rychlé jednání

    Vše řešíme rychle a bez problémů

  • Vysoká cena

    Všem klientům nabízíme přímý výkup za bezkonkurenční nabídku až 85% z tržní hodnoty nemovitosti.

  • Vykupujeme všechny typy nemovitostí

    Vykupujeme byty v osobním i družstevním vlastnictví, domy, chaty, chalupy i pozemky.

Výkup nemovitosti

Výkup nemovitosti vám zcela jistě přinese úhradu případného dluhu. Nemovitost vykoupíme za stanovenou cenu a vy se tak zároveň navždy zbavíte svého dluhu. V případě potřeby jsme připraveni vám odkoupenou nemovitost za výhodných podmínek pronajmout. Jsme odborníci na výkupy nemovitostí – bytů, domů, pozemků, ale i komerčních objektů a činžovních domů.

Výkup nemovitostí a výkup bytů je určen těm, kteří nechtějí čekat na prodej nemovitosti. Průměrná doba prodeje nemovitostí se pohybuje okolo 3 až 6 měsíců a u některých druhů nemovitostí se prodej realizuje až 1 rok. Proto nabízíme velmi žádanou službu, a to přímý výkup všech druhů nemovitostí. Velice úspěšně řešíme problémové nemovitosti s dluhy, exekucemi, zástavními právy a jinými právními vadami.

Již jsme vykoupily tyto nemovitosti:

Na nemovitosti bylo zapsáno několik omezení, která neumožňovala majitelům, jakkoliv s ní nakládat. Především se jednalo o exekuce, nařízená dražba na prodej a zástavní práva smluvní – zde si můžete prohlédnout LV, kterak byl exekucemi zatížen Majitele jsme zastoupili při jednání s exekutory a dalšími věřiteli a nechali vyčíslit dluhy. Následně jsme poskytli půjčku na oddlužení nemovitosti a zajistili jsme bezproblémový převod domu již bez dluhů, na nového majitele.

Před nedávnem jsem se ocitl v situace, kdy jsem nezvládal splácet své dluhy a proto jsem se obrátil na TipFinance.cz. Jejich odborníci mi pomohli a zbavili mě dluhů díky zprostředkování prodejem mé nemovitosti za odpovídající cenu.

Milan Zářecký
spokojený klient

Přemýšlíte o vykoupení své nemovitosti? Nezávazně nás kontaktujte!

Volejte +420 608 606 866 nebo napište na info@tipfinance.cz.

Volejte +420 608 606 866 nebo nás kontaktujte online přes:

Obchodní firma:

TipFinance.cz s. r. o.

Sídlo:

Na Výsluní 1307, 277 11 Neratovice

Identifikační číslo: 

06655645

Spisová značka: 

C 286363 vedená u Městského soudu v Praze

S ohledem na vytíženost, si u nás návštěvu předem telefonicky objednejte.

Přečtěte si naše Všeobecné obchodní podmínky a podmínky Ochrany osobních údajů.

Nezávazně nás kontaktujte:

Tady bude nějaký obsah:

Zavoláme vám