Nebankovní úvěry

Nebankovní úvěry pomáhají rychle vyřešit situaci tam, kde vám banka nevyšla vstříc. Poskytneme je rychle se zástavou nemovitosti, tzv. americkou hypotéku.  Tím získáte čas na řešení složité životní situace, ve které se právě nacházíte.

Úroková sazba je od 1% měsíčně s dobou splatnosti až na 24 měsíců s možností revolvingu.  Úvěr může být poskytnut do výše 60 % hodnoty předmětu zástavy. Nemusíte platit žádné průběžné splátky, úvěr i s úrokem splatíte až seženete refinancování nebo až získáte peníze prodejem své nemovitosti. Předem také neplatíte žádné poplatky.

Úvěry poskytujeme jak pro fyzické osoby podnikatele, tak pro právnické osoby a nepožadujeme prokazování příjmů, nevadí nám záznamy v registrech. Spolu s vámi zhodnotíme vaši schopnost splácet, proto odpadá zbytečné papírování.

Zavoláme vám

Férové a rychlé jednání.

Předem neplatíte žádné poplatky.

Bezplatné poradenství. Individuální posouzení.

Výhody nebankovní půjčky

 • Potřebujete nutně finance?

  nabízíme rychlý přístup k finančním prostředkům

 • Přizpůsobíme se Vašim potřebám

  vytvoření splátkového kalendáře dle vašich potřeb

 • Zaplaťte půjčku kdykoliv můžete

  možnost předčasného splacení bez jakýchkoliv poplatků

 • Nemáte na splacení?

  nabízíme možnost splácet pouze úrokovou sazbu po dobu trvání úvěru

Použití nebankovního úvěru

Ptáte se, na co se dají nebankovní úvěry použít? Naše nebankovní úvěry se dají použít na cokoliv. Uvádíme zde nejčastější důvody úvěrů, pro které jsou klienty žádány:

 • Vyplacení exekuce, dražby. Půjčíme Vám peníze, které pokryjí náklady exekuce, a v případě vašeho zájmu vás budeme zastupovat při jednání s exekutory, finančním úřadem, ČSSZ, zdravotní pojišťovnou či jinými věřiteli.
 • Oddlužení nemovitostí.Máte-li zastavenou nemovitost, pomůžeme vám rychle zástavu vyplatit. To platí také pro exekuci či dražbu. Budete-li mít zájem, budeme za vás jednat s příslušnými úřady a věřiteli.
 • Vyplácení zástavních práv. Půjčíme Vám peníze na vyplacení nevýhodných zástavních práv zapsaných na vaší nemovitosti.
 • Sloučení nevýhodných úvěrů. Pomůžeme vám sloučit drahé a nevýhodné úvěry v jeden výhodnější úvěr – tzv. konsolidace úvěrů.
 • Půjčky a úvěry na cokoliv. Poskytujeme klasické nebankovní půjčky a úvěry bez udání důvodu. Podmínkou zůstává ručení nemovitostí.

Již jsme půjčili

Na nemovitosti bylo zapsáno několik omezení, která neumožňovala majitelům, jakkoliv s ní nakládat. Především se jednalo o exekuce, nařízená dražba na prodej a zástavní práva smluvní – zde si můžete prohlédnout LV, kterak byl exekucemi zatížen.

Majitele jsme zastoupili při jednání s exekutory a dalšími věřiteli a nechali vyčíslit dluhy. Následně jsme poskytli půjčku na oddlužení nemovitosti a zajistili jsme bezproblémový převod domu již bez dluhů, na nového majitele.

„Ocitl jsem se v těžké životní situaci, a proto jsem se obrátil na specialisty z TipFinance.cz. Ti mi, po doložení potřebných dokumentů, poskytli nebankovní půjčku ve výši odpovídající přiměřené hodnotě mé nemovitosti. Díky těmto penězům jsem mohl splatit svůj dluh a začít opět s čistým štítem.“

Ladislav Vašíček
spokojený klient

Potřebujete rychlou půjčku? Kontaktujte nás!

Volejte +420 608 606 866 nebo napište na info@tipfinance.cz.

Volejte +420 608 606 866 nebo nás kontaktujte online přes:

Obchodní firma:

TipFinance.cz s. r. o.

Sídlo:

Na Výsluní 1307, 277 11 Neratovice

Identifikační číslo: 

06655645

Spisová značka: 

C 286363 vedená u Městského soudu v Praze

S ohledem na vytíženost, si u nás návštěvu předem telefonicky objednejte.

Přečtěte si naše Všeobecné obchodní podmínky a podmínky Ochrany osobních údajů.

Nezávazně nás kontaktujte:

Tady bude nějaký obsah:

Zavoláme vám